Acil Banyo Tıkanıklık Açma Üsküdar

24/7 Acil Tıkanıklık Açma

(0)5324300900

 Üsküdar Lavabo Açma
Üsküdar Tıkanıklık Ücret   Süre Zaman Net Fiyat
Üsküdar Lavabo Tıkanıklığı    30-60 Dakika  200.TL
Üsküdar Mutfak Tıkanıklığı    30-60 Dakika  200.TL
Üsküdar Tuvalet Tıkanıklığı    30-60 Dakika  200.TL
Üsküdar Logar Tıkanıklığı    30-60 Dakika  300.TL
uskudar-pimas-gideri-acma

  Tıkanmış veya arızalı bir tuvalet çok utanç verici ve uygunsuzdan daha kötüdür.Üsküdar Evinizde bir karmaşa yaratır ve sizi rahatsız eder.

Bu gönderi, bu durumla nasıl başa çıkacağınızı bilmenize yardımcı olmak içindir - umutsuzluğa kapılmayın veya panik yapmayın çünkü kolayca düzeltilebilir. Oldukça zor olsa da, özellikle evde bir pistonunuz varsa, kendiniz yapabilirsiniz. Aksi takdirde, Üsküdar'nın önde gelen sıhhi tesisat şirketinin hizmetini sizin için yapması için çağırabilirsiniz .  

 1. Tıkanmiş Tuvalet Nasıl Açarım

Tıkanmiş Tuvalet Nasıl Açılır kesin ve etkili bir yoludur. Bu adım, bir pompa ve ciddi dirsek baskı yaparak kullanır. İzlenecek adımlar aşağıdadır..

 • Klozet ağzına kadar doluysa yeterince su alın, bu size su sıçramadan veya klozet kapağından dökülmeden pompayı kullanmanızı sağlayacaktır..

Küçük bir kap kullanın ve size dalma alanı sağlamak için suyu yavaşça toplayın..

 • Pompayı yavaşça klozetin içine yerleştirin - pompayı içindeki havanın dışarı çıkmasını sağlamak için dikkatlice ve kademeli olarak indirin..
 • Klozetin altındaki açıklığın etrafına sıkı bir conta oluşturun, tıkanıklığı borudan dışarı doğru itin..
 • Yukarı ve aşağı hareketlerle sıkıca dalmaya başlayın. Bu, mevcut suyu tuvaletin itme yoluna ve borularına zorlayacak ve tıkanıklığı giderecektir. Daldırma itme başarılı olursa klozetteki su seviyesi azalacaktır..
 • Bir pompa yoksa, bunu yapmanın başka yolları da var..

Bir kova su alın ve yavaş yavaş klozete dökün, klozetteki su seviyesi düştüğünde tıkanmanın geçip geçmediğini anlayacaksınız..

 1. Su seviyesi düşmezse, sorun ortadan kalkana kadar daldırıp cıkartmak ve su dökmeye devam edin.

 • Bir kova 10 lt suyu ısıtın ancak kaynamasına izin vermeyin, içilebilir bir sıcaklık yeterlidir çünkü çok sıcak su klozetinizi çatlatabilir. Sıcak suyu klozetin içine dökün ve 10 dakika bekletin..
 • Tuvaleti sifonu çekin ve eğer sifon varsa blok ortadan kalkmıştır ve siz özgürsünüz ama yine de taşıyorsa bu adımı tekrarlamanız gerekiyor ya da başka bir yöntem denemelisiniz..
 1. Asit Açıçı Kullanarak Tıkanmiş Tuvalet Nasıl Açılır

Fazla suyu klozetten elle çıkarın ve bir galon sıvı eklemek için yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun. Küçük bir kap veya bardak kullanarak suyu alın ve bittiğinde suyu klozete geri dökmeyin..

Sadece klozete birkaç parça kalıp sabun, bulaşık deterjanı veya şampuan ekleyin..

 1. Tuz ruhu ile Tıkanmiş Tuvalet Nasıl Açılır

Suyun yarısı elle kaseden çıkarılmalı ve klozetin içine bir bardak kabartma tozu ve 2 bardak beyaz sirke dökülmelidir..

Bu karışım aşırı baloncuklar oluşturacaktır, paniğe gerek yok; Bu yüzden önce fazla suyu çıkarmanız gerekir. Baloncukların 20 dakika oturmasına izin verin ve ardından sifonu çekin..

Elbise Teli ile Tıkanmiş Tuvalet Nasıl Açılır

Bir çift tek kullanımlık eldiven giyin ve bir tel elbise askısını çözün. Düzleştirilmiş telin bir ucunu bir bezle sarın ve koli bandı kullanarak sağlamlaştırın..

Üsküdar Acil Su Tesisatçıyı Arayın.

Tüm bu yöntemler başarısız olursa, Üsküdar en yakın bir tuvalet tıkanıklık ustası aramanız gerekir . Tıkanıklığa ulaşmak için klozet kapağını yukarı çekerek büyük bir ameliyat yapılmasına yardımcı olacaklar..

24 saat acil sıhhi tesisat hizmeti sunuyoruz, çağrınıza acilen katılacak ve sahip olduğunuz her türlü sorunu çözecek deneyimli tesisatçılarımız var. Üsküdar lider bir sıhhi tesisat şirketi olarak , ayrıca çok çeşitli Üsküdar acil servislerimiz var ve aramanızdan birkaç dakika sonra size yardımcı olmak için oradayız. Hattımız her gün 24 saat açıktır , 0532 430 09 00 numaralı telefondan bizimle Üsküdar Tesisat iletişime geçmekten çekinmeyin.

Tıkla Ara Usta Seç